Archív udalostí 2019/2020

Fašiangový karneval

V školskej telocvični tancovali zvieratá, strigy, hodiny aj práčka. Pani učiteľky spolu s vychovávateľkami ŠKD usporiadali 13.februára 2020 karneval. Tohto tradičného podujatia fašiangového obdobia sa zúčastnili všetky deti 1.stupňa ZŠ.

Nálada bola perfektná, masky boli naozaj nápadité. Perfektne vyzdobená telocvičňa dodala akcii riadny šmrnc. Pre deti bol pripravený program v podobe tanečných vystúpení ku ktorým sa pridali všetci prítomní.

Súčasťou programu bol aj výber najkrajších masiek za každý ročník. Hodnotila sa originalita, vlastná výroba a krása masky, ktoré boli aj patrične odmenené. Bohatá tombola vyčarila úsmev na tvári šťastných výhercov.

Rozlúčka s pani riaditeľkou, Máriou Malackou

Posledný februárový štvrtok sa niesol v smutnejšom duchu, pretože sme sa lúčili s pani riaditeľkou, Máriou Malackou, ktorá v ZŠ Vajanského pôsobila dlhých 40 rokov, z toho posledných desať rokov vo funkcii riaditeľky školy.

Cez jej ruky za ten čas prešlo množstvo žiakov, z ktorých sú dnes už dospelí ľudia, otcovia i matky rodín. Pani riaditeľka sa snažila byť vždy dobrým príkladom svojim zamestnancom i všetkým žiakom našej školy. Svojou usilovnosťou, obetavou prácou a skromnosťou bola dobrým príkladom a vzorom pre nás všetkých.

Zo srdca Vám, pani riaditeľka, želáme, aby Vaše ďalšie dni boli plné lásky, pokoja, porozumenia a zaslúženého odpočinku v kruhu najbližších.

Ďakujeme!

PRERUŠENIE PREVÁDZKY ŠKOLY od 11.3.2020 až do odvolania
Základné školy na území mesta Modry sú z preventívnych dôvodov od stredy 11.3.2020 až do odvolania zatvorené.
Pokiaľ máte zabezpečenú starostlivosť o deti už od utorka 10.3.2020, nechajte deti doma, budú ospravedlnené.
Bližšie informácie »