Športové aktivity 2014/2015

Majstrovstvá Slovenska vo florbale

V dňoch 30.5. a 31.5. 2015 sa konali majstrovstvá Slovenska vo florbale v Košiciach. Na týchto majstrovstvách sa zúčastnilo 13 družstiev z celého Slovenska a medzi nimi aj mladšia prípravka FBC Blueberries Modra. Naši šikovní prípravkári sa umiestnili na 1. mieste a stali sa majstrami Slovenska pre sezónu 2014/2015. Gratulujeme majstri!

Zo ZŠ Vajanského Modra v time Bluberries Modra reprezentovali žiaci 2.A  Samuel Nyitray a Andrej Fellinger.

Atletika

V okresnom kole v Atletike žiakov a žiačok ZŠ 20.5.2015 v Pezinku naši žiaci úspešne reprezentovali školu a postupujú do krajského kola. Gratulujeme!

Filip Chalabala, žiak 9.B, postúpil na krajskom kole v Atletike žiakov a žiačok ZŠ v hode kriketovou loptičkou do celoslovenského kola.